Kerkdiensten
Op de zondag komen we als gemeente samen. Wij geloven dat Christus in de kerkdienst aanwezig is en door Zijn Woord tot ons spreekt. De voorganger is geroepen stem van Christus te zijn, opdat Zijn woord gebeurt. Waar het woord van de Heer aan mensen gebeurt, daar komen zij anders in het leven te staan. In de eredienst antwoordt de gemeente op het spreken van Christus. Zij antwoordt in het lied, het gebed, in het gehoor geven aan de stem van de Levende, in het geven van gaven in dienst van God en mensen. De gemeente als geheel participeert volledig in de erediensten. Wij herinneren elkaar er telkens aan dat de Opgestane tot ons spreekt en wij antwoorden, dat de eredienst derhalve een gebeuren is.
Wij komen elke zondag tweemaal samen. In de ochtenddienst, die begint om 10.00 uur, is er voor de kinderen van 4 tot en met 10 jaar oud, kindernevendienst. Voor de allerjongsten is er een crèche. Kinderen kunnen zonder opgave vooraf naar de crèche worden gebracht of naar de kindernevendienst gaan.
In de ochtenddiensten maken we gebruik van het Liedboek voor de Kerken, alsmede van de Nieuwe Vertaling (1951). In de middagdienst, die om 17.00 uur begint is er geen creche en kindernevendienst. We maken in de middagdienst gebruik van de Oude berijming en de Herziene Statenvertaling. Bij bijzondere diensten is een liturgie beschikbaar.
Behalve op de zondag komen we samen als gemeente op, Tweede Kerstdag, Oudejaarsavond, Nieuwjaarsdag, Biddag voor gewas en arbeid, Goede Vrijdag, Tweede Paasdag, Hemelvaartsdag, Tweede Pinksterdag en Dankdag voor gewas en arbeid. In de Stille week worden enkele bezinningsmomenten gehouden.


